Pjovimas lazeriu

Pjovimas lazeriu – pažangi lakštinių medžiagų pjovimo technologija, kurios darbo principas – sufokusuotas lazerio spindulys, panaudojant skirtingus galingumus.

Lazerinis pjovimas, lyginant su kitomis medžiagų pjaustymo technologijomis, turi eilę pranašumų: greitis, itin plona pjūvio linija, minimali terminio poveikio zona, galimybė išpjauti itin sudėtingus kontūrus, kokybiškas, lygus pjūvis. Pjovimas lazeriu tai galimybė atlikti ne tik didelius, bet ir vienetinius užsakymus pačiomis mažiausiomis sąnaudomis ir palankiais terminais.

Pjovimas lazeriu atveria neribotas galimybes  sudėtingų formų gamyboje, reklamos gamybos sektoriuje, architektūros, modelių, maketų paruošime, suvenyrų gamyboje bei daugelyje sričių, kur reikalaujama prestižiškumo, keliami aukšti reikalavimai tikslumui ar išskirtiniam dizainui. Ypač tikslus plastiko, organinio stiklo, medžio, popieriaus, odos, audinių, gumos ir kt. ne metalo medžiagų figūrinis pjaustymas.

Lazeriu pjaustome net ir labai sudėtingų formų maketus, kur reikalaujama ypatingo tikslumo ir yra keliami aukšti reikalavimai išskirtinei kokybei.