Graviravimas ant įvairių medžiagų

Lazeriu graviruoti galima praktiškai ant bent kokios medžiagos.

Iš kurių galima būtų išskirti šias pagrindines:

              Graviravimas ant akmens – marmuro, plytelių ar tiesiog paprastų šlifuotų akmenėlių,   akmens gaminių. Rezultatas priklauso nuo akmenų struktūros, geriausia graviruoti poliruotus paviršius, nes jų paviršius paveikiamas negiliai.

              Graviravimas ant audinių – pakankamai problematiška graviruoti pavienius plonus audinius, todėl dažniausiai tokį graviravimą atliekame ant storesnių veltinių arba daiktų aptrauktų plonais audiniais.

              Graviravimas ant organinių medžiagų –   graikiškų / kokoso riešutų, įvairių kriauklių ir kitų nestandartinių produktų graviravimas.

              Graviravimas ant nestandartinių produktų. Per sukauptą darbo patirtį teko graviruoti ant pačių įvairiausių daiktų J Turite nestandartinį produktą ir norite jį įamžinti, prašome kreiptis!  Mūsų komanda nusiteikusi padėti! Taupydami Jūsų laiką, daiktus graviruojame greitai ir kokybiškai! Galime tai padaryti ir iš karto atvykus, reikia tik iš anksto susitarti dėl laiko. Esame kupini idėjų ir noro atlikti Jūsų daiktų graviravimą aukščiausiais standartais.