Graviravimas ant plastiko

Graviravimas ant plastiko labai populiarius dėl itin plačių panaudojimų galimybių. Graviravimo darbus atliekame išties ant labai įvairių plastikų, todėl galima išskirti keletą pagrindinių grupių, kurios pasižymi išskirtinėmis savybėmis:

Bene patys populiariausi graviravimo plastikai yra Rowmark – Laser max / Metalgraph dvisluoksniai plastikai. Graviravimas ant plastiko (Rowmark) pasižymi pačia aukščiausia kokybe. Šių plastikų yra įvairių atspalvių, faktūrų ir storių, kurie gali būti naudojami ne tik vidaus, bet ir lauko sąlygomis. Iš šios medžiagos galima išgraviruoti bet kokio sudėtingumo ir labai tikslias įvairių formų detales, raides ir kt. Iš šių plastikų gaminama produkcija – vardinės kortelės (identifikatoriai), apdovanojimai, įstaigų iškabos, informacinės nuorodos, techninės lentelės, rūbinių numerėliai, logotipai ir kt.

              Graviravimas ant organinio stiklo – labai panašus į graviravimą ant paprasto stiklo. Paveikta vieta tampa matine šerkšno spalvos tik labiau įgilinama. Graviruojant organinį stiklą, didžiausias kontrastas gaunamas ant pusiau skaidraus stiklo. Organinis stiklas (PMMA)- tai viena plačiausiai naudojamų medžiagų reklamos gamyboje. Jis pasižymi puikiomis optinėmis savybės, jį galima lankstyti ir termiškai formuoti, sulaiko UV spindulius, tinka naudoti patalpų viduje ir lauke. Graviruojant lazeriu organinį stiklą ar akrilą, išgaunamas matinis užrašas arba vaizdas. Graviravimui išryškinti ar pakeisti spalvą galima paviršių įtrinti akrilo dažais.

              Lazerinis graviravimas ant plastiko galimas ant  PP, PET, PETG, ABS, HIPS plastikų, bet ant PVC graviruoti negalime.