Apie mus

Engrave LT kompanija įkurta 2009 metais Vilniuje, šiuo metu pradėtus darbus tęsia įmonė UAB Engravis. Pagrindinė veikla – įvairių medžiagų pjaustymas ir graviravimas lazeriu, taip pat galite atlikti įvairius maketavimo ar projektavimo darbus.

Kruopščiai ir atsakingai atlikdama užsakymus, bendrovė įgijo daugelio įmonių pasitikėjimą. Užmegzti tvirti ryšiai su pastoviais klientais. Džiaugiamės, kad mumis pasitiki tiek didelės kompanijos, tiek ir fiziniai klientai. Įmonėje dirba jaunas ir entuziastingas kolektyvas, kuris visuomet nusiteikęs Jums padėti rasti geriausią sprendimą!  

Atliekame įvairius reklamos, dizaino bei kitų sričių projektus. Graviruojame ir pjaustome įvairias medžiagas. Atliekame ir pavienius užsakymus, todėl pas mums net ir pats paprasčiausias daiktas gali tapti ilgaamže ir vienetine dovana sau ar artimajam.

Naudojame 80 W galingumo (CO2) lazerį bei amerikietišką dujinį lazerį, kurių darbiniai plotai 900 x 600 mm ir 960 x 460 mm. Taip pat turime plastikų terminio apdorojimo įrangą. Esant didesniems užsakymams, neskaičiuojame mokesčio už lazerio nustatymo darbus. Siūlome aukštą kokybę už protingą kainą. Visi smulkesni darbai atliekami trijų darbo dienų bėgyje. Esame kupini naujų idėjų, todėl visada rasime sprendimą bent kokioje situacijoje